Nahrávám...
Nahrávám...
  Hledat
  Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
  Porovnat Košík

  adaptér na kartuši ke grilům 50.99

  Adaptér na kartuši pro RING’O’GRILL představuje ideální nástroj pro propojení RING’O’GRILLu a kartuše se závitem. Je vyroben z velmi kvalitní mosazi, disponující závity s přesným stoupáním pro snadnou fixaci kartuše.  Zobrazit více

  Vaše cenaKč 266,00
  Vaše cena bez DPHKč 219,83
  více než 100 ks
  Jednotka: ks
  Kód: 50.99-ADAPTER
  Značka: PROTECO
  Adaptér na kartuši pro RING’O’GRILL představuje ideální nástroj pro propojení RING’O’GRILLu a kartuše se závitem. Je vyroben z velmi kvalitní mosazi, disponující závity s přesným stoupáním pro snadnou fixaci kartuše. Adaptér na kartuši pro RING’O’GRILL je vybaven speciálním ventilem, který uvolní směs propan-butanu až po správném upnutí na trn. Tento mechanismus garantuje maximální bezpečnost obsluhy.

  Technické parametry

  Hmotnost
  Hmotnost
  0,19 kg
  gril RING'O'GRILL 2000 plynový přenosný černý

  gril RING'O'GRILL 2000 plynový přenosný černý

  Kč 3 711,00 / ks s DPH
  méně než 5ks

  RING’O‘ GRILL 2000 černý představuje velmi elegantní, kvalitní, robustní, avšak kompaktní plynový gril, s jehož pomocí se i zahradní grilování může proměnit v dětskou hru plnou barev, tvarů i vůní a to bez zbytečného kouře, potu i slz.

  gril RING'O'GRILL 2000 plynový přenosný šedý

  gril RING'O'GRILL 2000 plynový přenosný šedý

  Kč 3 711,00 / ks s DPH
  více než 20 ks

  RING’O‘ GRILL 2000 šedý představuje velmi elegantní, kvalitní, robustní, avšak kompaktní plynový gril, s jehož pomocí se i zahradní grilování může proměnit v dětskou hru plnou barev, tvarů i vůní a to bez zbytečného kouře, potu i slz.