Nahrávám...
Nahrávám...
  Hledat
  Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
  Porovnat Košík

  bruska oscilační 280W s odsáváním a nástavci

  Oscilační bruska BO 280 s odsáváním je určena pro broušení malých ploch, dělení materiálů, jako je dřevo, sádrokarton, plasty a neželezné kovy, zaškrabávání apod. pomocí speciálních, k těmto účelům určených a schválených nástrojů.  Zobrazit více

  Vaše cenaKč 1 439,00
  Vaše cena bez DPHKč 1 189,26
  více než 100 ks
  Jednotka: sd
  Kód: 51.13-BO-280-O
  Značka: PROTECO

  Oscilační bruska PROTECO BO 280 s odsáváním je určena pro broušení malých ploch, dělení materiálů, jako je dřevo, sádrokarton, plasty a neželezné kovy, zaškrabávání apod. pomocí speciálních, k těmto účelům určených a schválených nástrojů. Práce s oscilační bruskou se provádí za sucha, bez použití jakéhokoli druhu kapalinového chlazení pracovních nástrojů. Oscilační bruska PROTECO 280W s odsáváním, není určena pro profesionální a komerční činnost. Pohonnou jednotku multifunkční brusky tvoří komutátorový motor, uložený do pláště z odolného plastu. Plášť je na úchopových místech opatřen potahem z protiskluzové pryže. V duralové převodové hlavě, je v masívním jehlovém a kuličkovém ložisku, uložen hřídel s unášečem pracovního nástroje. Pro usnadnění výměny nástrojů je bruska opatřena rychloupínačem. Funkce soft start, zabezpečuje pozvolný rozběh motoru i při nastavených maximálních otáčkách. Plynulá elektronická regulace umožňuje nastavit optimální pracovní frekvenci pro každý použitý nástroj.

   

   

   

   

  Technické parametry

  Hladina akust. výkonu (LWA)
  Hladina akust. výkonu (LWA)
  97 dB (A)
  Hladina akust. tlaku (LPA)
  Hladina akust. tlaku (LPA)
  86 dB (A)
  Oscilační úhel
  Oscilační úhel
  3,2 °
  Oscilace naprázdno
  Oscilace naprázdno
  10.000 - 21.000 kmitů/min.
  Stupeň krytí
  Stupeň krytí
  IP 20
  Příkon
  Příkon
  280 W
  Provozní napětí
  Provozní napětí
  230 - 240 V ~ 50 Hz
  Hmotnost
  Hmotnost
  2,78 kg
  Třída ochrany
  Třída ochrany
  II
  bruska oscilační 260W/240V s nástavci

  bruska oscilační 260W/240V s nástavci

  Kč 899,00 / sd s DPH
  více než 100 ks

  Oscilační bruska BO 260 je určena pro broušení malých ploch, dělení materiálů, jako je dřevo, sádrokarton, plasty a neželezné kovy, zaškrabávání apod. pomocí speciálních, k těmto účelům určených a schválených nástrojů.

  sada nástavců k oscilační brusce pro rychloupínání

  sada nástavců k oscilační brusce pro rychloupínání

  Kč 895,00 / sd s DPH
  více než 5 ks

  34-dílná sada nástavců k oscilační brusce s rychloupínáním obsahuje nástavce na broušení, leštící podložky, pilové kotouče kulatého tvaru, pilové listy pro výřezy otvorů do desek nebo sádrokartonů, atd.