Nahrávám...
Nahrávám...
  Hledat
  Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
  Porovnat Košík

  gril RING'O'GRILL 2000 plynový přenosný černý

  RING’O‘ GRILL 2000 černý představuje velmi elegantní, kvalitní, robustní, avšak kompaktní plynový gril, s jehož pomocí se i zahradní grilování může proměnit v dětskou hru plnou barev, tvarů i vůní a to bez zbytečného kouře, potu i slz.  Zobrazit více

  Vaše cenaKč 3 711,00
  Vaše cena bez DPHKč 3 066,94
  méně než 5ks
  Jednotka: ks
  Kód: 50.99-GRIL-2000-C
  Značka: PROTECO
  RING’O‘ GRILL 2000 černý je vyroben z optimální kombinace litiny, nerezu, oceli a plastu, díky čemuž se stává ideální pro potřeby každého gurmána.
  RING’O‘ GRILL 2000 černý lze snadno a okamžitě připojit na 10 kg propan butanovou lahev. Zároveň je možno dokoupit připojovací ventil pro připojení ke 2 kg propan butanovou lahvi nebo dokoupit adaptér pro připojení propan butanové kartuše, tím se RING’O‘ GRILL 2000 stává plně mobilním, komfortním avšak stále bezpečným pomocníkem. RING’O‘ GRILL 2000 je vybaven elektronickým piezo zapalováním, pomocí kterého lze pouhým sepnutím tlačítka velmi snadno a rychle dosáhnout zapálení směsi v hořáku. Hořák RING’O‘ GRILLU 2000 je vyroben z velmi kvalitní ušlechtilé oceli, garantující tak nejen dlouhotrvající vysoký výkon, ale i snadnou údržbu.
  Plášť RING’O‘ GRILLU 2000 je vyroben ze silnostěnného ocelového výlisku, navíc opatřeného antiadhézním potahem, rovněž pro snadnou údržbu. Grilovací rošt o rozměru 1 452 cm² je vyroben z vysoce kvalitní litiny. Rošt se díky svému speciálnímu tvarování dokáže velmi rychle nahřát na požadovanou teplotu, tuto teplotu akumulovat a hlavně efektivně a dlouhodobě předávat, tím svým uživatelům zároveň dokáže, poskytnou nevídaný komfort při grilování. Mezi další vynikající doplňky RING’O‘ GRILLU 2000 patří snadno odnímatelná miska pro zachycení tuku případně dalších nečistot.
  Další a bezesporu vynikající vlastností RING’O‘ GRILLU 2000 je jeho nízká hmotnost, tj. méně než 11 kg. Pokud k tomu připočteme velmi praktické ergonomicky tvarované madlo s uzavírací sponou, díky čemuž se může RING’O‘ GRILL 2000 v mžiku stát pečící troubou. Doplníme ještě velmi praktické odklápěcí nohy, můžeme směle prohlásit, že RING’O‘ GRILL 2000 představuje vlastně gastronomický zázrak.

  Technické parametry

  Připojení plynu
  Připojení plynu
  PB kartuše nebo lahev
  Piezozapalování
  Piezozapalování
  ano
  Typ plynu
  Typ plynu
  propan-butanová směs
  Hmotnost
  Hmotnost
  11,23 kg
  Výkon
  Výkon
  3,2 kW / 10 500 BTU
  adaptér na kartuši ke grilům 50.99

  adaptér na kartuši ke grilům 50.99

  Kč 266,00 / ks s DPH
  více než 100 ks

  Adaptér na kartuši pro RING’O’GRILL představuje ideální nástroj pro propojení RING’O’GRILLu a kartuše se závitem. Je vyroben z velmi kvalitní mosazi, disponující závity s přesným stoupáním pro snadnou fixaci kartuše.