Nahrávám...
Aktualizuji zobrazený obsah
  Hledat
  Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
  Porovnat Košík

  PROTECO 99.BEAUTY-06 sada pro péči o nehty

  sada pro péči o nehty 2v1 obsahuje automatickou sušičku laku na nehty a brusku s 5 variabilními nástavci, pro efektivní úpravu Vašich nehtů s maximální šetrností. Obsahem sady je bruska a sušička laku na nehty.  Zobrazit více

  Vaše cenaKč 191,00
  Vaše cena bez DPHKč 157,85
  více než 100 ks
  Jednotka: sd
  Kód: 99.BEAUTY-06
  Značka: PROTECO

  PROTECO sada pro péči o nehty 2v1 obsahuje automatickou sušičku laku na nehty s UV LED světlem a výkonným ventilátorem pro rychlejší a efektivnější schnutí a vstřebávání laků a olejů Vašich rukou i nohou. Ovládání se provádí velmi jednoduše, pouhým tlakem o opěrnou desku, díky čemuž nedojde k nežádoucímu narušení struktury laku, ale naopak k zajištění trvalého lesku a pevnosti Vašich nehtů.
  Automatická sušička na nehty s LED světlem je napájena 3 AAA bateriemi 1,5 V, které nejsou součástí balení.

  PROTECO sada pro péči o nehty 2v1 dále obsahuje ergonomicky tvarovanou brusku s 5 nástavci, jejíž rotační pohyb zajistí maximálně efektivní komfort a šetrnost při péči o Vaše nehty. Kovový nástavec, válcový brusný nástavec, kuželovitý brusný nástavec, kuželovitý nástavec velký – karborundum i plstěný nástavec se upínají velmi snadno pouhým vsunutím do upínací kleštiny. Nástavce jsou navíc bezpečně uloženy v praktickém boxu, zvyšující jejich mechanickou odolnost proti poškození.    
  Bruska s 5 nástavci je napájena 2 AAA bateriemi 1,5 V, které nejsou součástí balení.

  Technické parametry

  Hmotnost
  Hmotnost
  0,33 kg