Nahrávám...
Nahrávám...
  Hledat
  Logo firmy (zobrazí úvodní stránku)
  Porovnat Košík

  systém závěsný 5-dílný (4 + 1)

  Regálový systém 5 dílný představuje univerzální, moderní a pevný závěsný úložný systém pro Vaše ruční a zahradní nářadí, sportovní potřeby, hračky, úklidové prostředky a další pomůcky.  Zobrazit více

  Vaše cenaKč 629,00
  Vaše cena bez DPHKč 519,83
  více než 50 ks
  Jednotka: ks
  Kód: 10.99-005
  Značka: PROTECO

  Regálový systém 5 dílů poskytuje ideální řešení pro komfortní uložení, či uskladnění prakticky všech pomocníků domácnosti, dílny,garážě i zahrady, mezi které například patří: košťata, hrábě, lopaty, vidle, hrabla na sníh, aku vrtačky, vodováhy, míchadla, sekery, míče, jízdní kola, sáňky, nůžky na živý plot, zahradní nůžky, motorové pily, hadice, kabely, zahradní čerpadla, barvy, různé haraburdí, DVD, hračky, bazénové příslušenství, sportovní náčiní,
  tenisové rakety, skateboardy, kolečkové brusle, vysavače, tlakové myčky, kladiva, pily, žebříky, ochranné přilby, svářecí kukly, rýče, krumpáče, pákové nůžky - v podstatě vše ze zahradního nářadí, nástrojů,
  elektrického nářadí i aku nářadí a jiných domácích potřeb.
  Výběr z osmi robustních systémových závěsů a čtyř závěsných košů, Vám umožní uložení, odložení, zavěšení, uchycení, zaháknutí...
  Zkrátka umístění všech věcí, které jste vždy chtěli někam uklidit a mít je tak na SVÉM místě.
  Připevníte-li lištu regálový systému na kamenou, cihlovou nebo betonovou zeď, můžete závěsy i koše bezproblémově zatížit až do 25 kg.
  Tato špičková kvalita svědčí o absolutním profesionálním a průmyslovém využití.
  Háčky regálového systému SMART REGAL pro různé nářadí jsou vyrobeny z oceli o síle 8 mm a navíc poplastované, závěsný segment všech závěsů i košů je vyroben z odolného tlakového hliníkového odlitku.
  Závěsné lišty jsou vyrobeny z leštěného hliníku a jsou dodávány včetně upevňovacího materiálu vhodného pro kamenné, cihlové nebo betonové stěny.
  Kombinace lišt o délce 80 a 118 cm Vám umožní dosáhnout téměř všech požadovaných rozměrů.
  Závěsné lišty je možné také zkrátit řezem, přesně na míru montážního prostoru, ale jde to také mnohem jednodušeji.
  Pokud potřebujete např. umístit závěsné lišty do výklenku o šíři 2,5 metru, použijte 2 lišty o délce 118 cm a upevníte je tak, že mezi nimi vynecháte mezeru 14 cm.
  Tuto vzdálenost samozřejmě PŘEMOSTÍTE! Je to zcela jednoduché. Vezmete závěsný koš se 2 závěsy a zavěsíte přes vynechanou mezeru.
  Menší mezery (cca. 1-1,5 cm) můžete dokonce přemostit pouze systémovým závěsem. V případě výklenku o šířce 2,5 metru můžete použít také 3 závěsné lišty o šířce 80 cm a mezi každou lištou vynecháte mezeru 3 cm.
  Seříznout závěsné lišty je proto možné, ale ve většině případů naprosto zbytečné.
  Kombinace závěsných lišt Vám ušetří mnoho práce a měření, čímž odpadnou i případné chyby, které by přiměření mohly nastat.

  Obah balení:

  • Lišta závěsného regálového systému 80cm 
  • Háček na košťata a smetáky poplastovaný pro závěsný regálový systém - 2 kusy
  • Háček na elektro nářadí poplastovaný pro závěsný regálový systém
  • Háček univerzální poplastovaný pro závěsný regálový systém  
  • Spojovací materiál

  Technické parametry

  Hmotnost
  Hmotnost
  3,4 kg
  háček universální poplastovaný 26cm x 8mm

  háček universální poplastovaný 26cm x 8mm

  Kč 210,00 / ks s DPH
  dle emailového dotazu

  Závěs universální na nářadí představuje další skvělé příslušenství pro regálový systém SMART REGAL, s jeho pomocí lze bezpečně zavěsit a případně zafixovat prakticky každé nářadí do domácnosti.

  háček závěsný "J" poplastovaný 16cm x 8mm

  háček závěsný "J" poplastovaný 16cm x 8mm

  Kč 162,00 / ks s DPH
  dle emailového dotazu

  Závěs na nářadí tvar "J" představuje další skvělé příslušenství pro regálový systém SMART REGAL, s jeho pomocí lze bezpečně zavěsit a případně zafixovat prakticky každé nářadí do domácnosti.

  háček na hadice poplastovaný 25cm x 8mm

  háček na hadice poplastovaný 25cm x 8mm

  Kč 175,00 / ks s DPH
  dle emailového dotazu

  Závěs na hadice představuje další skvělé příslušenství pro regálový systém SMART REGAL, s jeho pomocí lze bezpečně zavěsit a případně zafixovat prakticky všechny moderní, zejména pak zahradní hadice různých průměrů i délek a to až do hmotnosti 22,7 k

  háček na elektronářadí poplastovaný 19cm x 8mm

  háček na elektronářadí poplastovaný 19cm x 8mm

  Kč 140,00 / ks s DPH
  více než 50 ks

  Závěs na aku a elektro nářadí představuje další skvělé příslušenství pro regálový systém SMART REGAL, s jeho pomocí lze bezpečně zavěsit a případně zafixovat prakticky veškéré moderní akumulátorové, či elektrické nářadí, různých velikostí i tvarů.

  háček na košťata, smetáky poplastovaný 19cm x 8mm

  háček na košťata, smetáky poplastovaný 19cm x 8mm

  Kč 227,00 / ks s DPH
  dle emailového dotazu

  Závěs na hrábě a košťata představuje další skvělé příslušenství pro regálový systém SMART REGAL, s jeho pomocí lze bezpečně zavěsit a případně zafixovat prakticky každé nářadí do domácnosti, ale i zahradní nářadí s násadou.

  háček na kola poplastovaný 8mm

  háček na kola poplastovaný 8mm

  Kč 170,00 / ks s DPH
  dle emailového dotazu

  Závěs na kola představuje další skvělé příslušenství pro regálový systém SMART REGAL, s jeho pomocí lze bezpečně zavěsit a případně zafixovat prakticky všechna jizdní kola a to až do hmotnosti 27kg.

  koš závěsný 30 x 20 x 10 cm drátěný černý

  koš závěsný 30 x 20 x 10 cm drátěný černý

  Kč 219,00 / ks s DPH
  více než 20 ks

  Závěsný drátěný koš 30x20x10cm černý představuje další skvělé příslušenství pro regálový systém SMART REGAL, s jeho pomocí lze bezpečně uskladnit např. knihy, hračky, úklidové prostředky, ale i ruční, elektrické nebo zahradní nářadí.

  koš závěsný 30 x 20 x 10 cm drátěný šedý

  koš závěsný 30 x 20 x 10 cm drátěný šedý

  Kč 403,00 / ks s DPH
  dle emailového dotazu

  Závěsný drátěný koš 30x20x10cm šedý představuje další skvělé příslušenství pro regálový systém SMART REGAL, s jeho pomocí lze bezpečně uskladnit např. knihy, hračky, úklidové prostředky, ale i ruční, elektrické nebo zahradní nářadí.

  koš závěsný 41 x 29 x 10 cm drátěný černý

  koš závěsný 41 x 29 x 10 cm drátěný černý

  Kč 386,00 / ks s DPH
  dle emailového dotazu

  Závěsný drátěný koš 41x29x10cm černý představuje další skvělé příslušenství pro regálový systém SMART REGAL, s jeho pomocí lze bezpečně uskladnit např. knihy, hračky, úklidové prostředky, ale i ruční, elektrické nebo zahradní nářadí.

  koš závěsný 61.5 x 30 x 13 cm drátěný černý

  koš závěsný 61.5 x 30 x 13 cm drátěný černý

  Kč 439,00 / ks s DPH
  více než 50 ks

  Závěsný drátěný koš 61.5x30x13cm černý představuje další skvělé příslušenství pro regálový systém SMART REGAL, s jeho pomocí lze bezpečně uskladnit např. knihy, hračky, úklidové prostředky, ale i ruční, elektrické nebo zahradní nářadí.

  koš závěsný 61.5 x 30 x 13 cm drátěný šedý

  koš závěsný 61.5 x 30 x 13 cm drátěný šedý

  Kč 807,00 / ks s DPH
  dle emailového dotazu

  Závěsný drátěný koš 61.5x30x13cm šedý představuje další skvělé příslušenství pro regálový systém SMART REGAL, s jeho pomocí lze bezpečně uskladnit např. knihy, hračky, úklidové prostředky, ale i ruční, elektrické nebo zahradní nářadí.

  koš závěsný 40 x 20 x 13 cm plátěný

  koš závěsný 40 x 20 x 13 cm plátěný

  Kč 159,00 / ks s DPH
  více než 100 ks

  Závěsný plátěný koš 40x20x13cm představuje další skvělé příslušenství pro regálový systém SMART REGAL, s jeho pomocí lze bezpečně uskladnit knihy, hračky, úklidové prostředky, ale i ruční, elektrické nebo zahradní nářadí a to až do hmotnosti 11kg.

  lišta závěsná 80cm

  lišta závěsná 80cm

  Kč 136,00 / ks s DPH
  dle emailového dotazu

  Závěsná lišta 80cm představuje další skvělé příslušenství pro regálový systém SMART REGAL.